Apie mus

seku-vaiku idėja gimė vaikų žaidimų aikštelėje Vilniaus senamiestyje, kur mes, Miglė ir Austėja, besupdamos savo dukreles, dalinomės mintimis bei (ne)pasiteisinusiais žaislais ir priemonėmis. Labai greitai išsikalbėjome, kaip labai visgi pritrūksta kokybiškų ir apgalvotų priemonių Lietuvoje ir dažnai abi ieškome iš kur jų parsisiųsti. Čia ir buvo mūsų eureka akimirka.

seku vaiku raida vaiko ritmu montessori migle rimeike austeja stancikiene

Taip seku-vaiku atsirado iš meilės Montessori idėjoms, kurias savo kasdienoje adaptuojame šiuolaikiniams vaikams bei namams, kuriuose jie gyvena. 

Modern Montessori

"seku-vaiku gimė iš didelio noro dalintis sukauptomis žiniomis ir palengvinti kitų, norinčių pasirinkti Montessori kelią: iš mokslo, iš praktikos, iš širdies - pirmiausia mūsų, o dabar jau ir jūsų vaikams.
Kad gyvenimas vaiko ritmu būtų paprastas ir prasmingas, kupinas pasitėjimo vaiku ir auginantis vaiko pasitikėjimą - sąmoningai, natūraliai ir ritmingai," - pasakoja Austėja, iš didelio užsidegimo jau baigusi AMI sertifikuotus mokymus (0-3 metų grupė).

Montessori mums yra apie pasitikėjimą vaiku, jo jėgomis ir pasirinktu ritmu. Apie tai yra ir seku-vaiku: tinkamai parinktos, metodiškai teisingos priemonės, saugi ir kviečianti tyrinėti aplinka, savarankiškumą bei pasitikėjimą savo jėgomis skatinantys sprendimai namuose.

"Aš labai tikiu, kad motinystė, vaikų ugdymas bei lavinimas namuose neturi būti sudėtingi! Kaip tik - lengvi, ramūs ir smagūs. Su mažiau triukšmo, trigdžių ar bereikalingų daiktų, bet daugiau nuoširdumo ir gražaus laiko kartu. Tuo ir stengsimės dalintis čia," - teigia Miglė, šiuo metu besimokanti AMI sertifikuotuose kursuose (0-3 metų grupė).

Edukacinės priemonės ir žaislai

Čia rasite mūsų kruopščiai atrinktas arba pačių kurtas ir specialiai Seku-Vaiku gamintas edukacines priemones bei žaislus. Asortimentą nuolat pildome ir plečiame, kad galėtume pasiūlyti kuo daugiau prasmingų žaislų mažyliams nuo pat gimimo iki 4 metų ir daugiau. Mums svarbu, kad daiktai būtų kokybiški, pagaminti iš vaikams ir aplinkai draugiškų medžiagų bei ilgaamžiai. Ne ką mažiau svarbi ir jų kaina - labai stengiamės, kad ji būtų kuo palankesnė ir prieinama.

Kiekviena priemonė ir žaislas, prieš patekdami į asortimentą, praeina labai rimtą etapą mūsų mažųjų testuotojų Preilos, Rusnės ir Emos rankose: žiūrime ar priemonė patogi, ar domina, kaip ja naudojasi, kaip ji dėvisi ir ar verta nugulti mūsų virtualiose lentynose.

seku vaiku montessori priemones zaislai vaikams migle rimeike austeja stancikiene

Atraskite tinkamiausias priemones savo mažyliui